Rekonstrukce bytů a domů

Kompletní rekonstrukce bytů a domů

Rekonstrukce bytu nebo domu by měla splňovat náročné požadavky každého majitele. Nároky na bydlení jsou v dnešní době jiné, než tomu bylo v době kdy se řada stávajících domů stavěla. Kromě nevyhovujících dispozic jsou u starých domů technické a estetické nedostatky. Staré elektrické rozvody a vodoinstalace, zastaralá kanalizace nebudou splňovat nové normy, uspořádání a technickou náročnost současného vybavení běžné domácnosti.

Rekonstrukce domů a bytů provádíme dle dodané výkresové dokumentace, nebo jsme schopni na základě našich dlouholetých zkušeností navrhnout úpravy sami. Samozřejmostí je dohled statika. Navrhneme Vám důmyslné řešení dispozic, aby mohly vzniknout efektivně využitelné místnosti, splňující Vaše individuální potřeby.

Umíme celek vizuálně vyvážit s respektem k původnímu charakteru objektu anebo změnit jeho design či dispozici na moderní dům. Námi navrhované řešení klade na první místo zdraví, komfort a kvalitu vytvořeného pokojového mikroklimatu.

Nástavby k rodinnému domu můžeme provést jako kompletní dřevostavbu masivními dřevěnými panely DEKPANEL.

Jsme schopni provést rekonstrukci kompletně včetně elektro instalací a rozvodů vody a tepla. Spolupracujeme s firmou dodávající okna a stolařem schopným vyrobit nábytek včetně kuchyně na míru.

Rekonstrukce s částečnou svépomocí.

Pokud chcete ušetřit, můžete se s námi na Vaší rekonstrukci aktivně podílet. Například provádět demoliční práce, zateplení podkroví nebo vymalování či jiné práce nevyžadující odbornost. Po případě si přizvat ke spolupráci svého elektrikáře či instalatéra.

Rekonstrukce pro Vaše zdraví

V dnešní době neustále narůstá počet alergiků a zejména v dětské populaci. V interiéru bývají nejčasnější příčinou roztoči a plísně. Uvědomujeme si tento závažný problém a jsme schopni (na žádost zákazníka ) zlepšit kvalitu ovzduší v interiéru. Odstranit nebo omezit zdroje znečištění na minimum. Toho lze dosáhnout použitím materiálů z nízkými emisemi neobsahující alergeny škodliviny ani freony a jsou odolné proti napadení plísněmi. Například použitím omítek na minerálním základu účinně regulující vlhkost vnitřního vzduchu.

Investiční rekonstrukce

Zvažujete prodej své nemovitosti ? Vzhled prodává. Investováním prostředků na přípravu objektu na prodej zvýší cenu o desítky procent. Část stačí provést opravu omítek, položit novou podlahu, opravit fasádu, nebo vyměnit zastaralé vybavení koupelen a hodnota investice se Vám při prodeji nemovitosti násobně vrátí.