O firmě

EU Střechy s. r. o. – se specializuje na provádění všech druhů střešních plášťů, kompletních rekonstrukcí domů a půdních vestaveb. Firma vznikla spojením dvou podnikatelských subjektů které působí v tomto oboru déle než patnáct let.

Za tuto dobu jsme úspěšně zrealizovali okolo tisíce zakázek. Díky mnohaletým zkušenostem a nepřetržitému vzdělávání v oboru garantujeme vysokou kvalitu našich střech a využití nejnovějších technologických postupů při jejich realizaci. Naše služby jsou komplexní, od bezplatných poradenství a rozpočtové činnosti, přes dodávky materiálu, až po realizaci zakázek našimi vyučenými a každoročně přeškolovanými pracovníky (pokrývači, tesaři, zedníky, instalatéry a klempíři). Samozřejmostí je i dodávka a montáž hromosvodu včetně vystavení revizní zprávy. V současné době stále zaměstnáváme výhradně české pracovníky.
Nabízíme jen takové služby a výrobky, které užitnými hodnotami maximálně uspokojí požadavky zákazníků i ochranu životního prostředí. Všem svým zákazníkům nabízíme nadstandardní záruky, kvalitu odvedených prací a krátké dodací termíny. Naše firma je pojištěna na případné škody až do výše 5 000 000, – Kč.