střechy Zlín
   
 

O FIRMĚ


EU Střechy s. r. o. - specialisté na provádění všech druhů střešních plášťů a půdních vestaveb. Naše společnost vznikla spojením dvou podnikatelských subjektů, které působí v tomto oboru déle než deset let.

Za tuto dobu jsme úspěšně zrealizovali okolo tisíce střech. Díky mnohaletým zkušenostem a nepřetržitému vzdělávání v oboru garantujeme vysokou kvalitu našich střech a využití nejnovějších technologických postupů při jejich realizaci. Naše služby jsou komplexní, od bezplatných poradenství a rozpočtové činnosti, přes dodávky materiálu, až po realizaci zakázek našimi vyučenými a každoročně přeškolovanými pracovníky (pokrývači, tesaři a klempíři). Samozřejmostí je i dodávka a montáž hromosvodu včetně vystavení revizní zprávy. Dále provádíme zednické práce související s rekonstrukcí podkroví, jako jsou nadezdívky, vyzdění štítů, příček a komínů, železobetonové věnce a sádrokartonové konstrukce včetně vymalování. Také jsme rozšířili nabídku poskytovaných služeb i o zateplování budov a montáž obkladů a dlažeb.
Nabízíme jen takové služby a výrobky, které užitnými hodnotami maximálně uspokojí požadavky zákazníků i ochranu životního prostředí. Všem svým zákazníkům nabízíme nadstandardní záruky, kvalitu odvedených prací a krátké dodací termíny. Naše firma je pojištěna na případné škody až do výše 10 000 000, - Kč.
Společně s partnerskou firmou jsme schopni zajistit také financování stavby - stavební úvěry pro bytové i rodinné domy, vyřízení dotací Panel a Zelená úsporám.
O soustavném a usilovném zvyšování kvality naší práce svědčí i získání certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001.

Dále upozorňujeme, že naše firma je pojištěna na případné škody až do výše 10 000 000, - Kč
   
ram
 

design: D.C. art Zlín

EU Střechy s.r.o., tel.: 777 605 955, e-mail: info@eustrechy.cz | © EU střechy s.r.o. 2012